Przygody z instrumentami
- zabawy integracyjne z instrumentami,
- markowanie gry na instrumentach,
- muzykowanie indywidualne i zbiorowe na instrumentach z poszczególnych grup instrumentalnych.
Warunki uczestnictwa
O udziale w seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o przesłanie zgłoszenia online.
👉︎ Gwarancją uczestnictwa w szkoleniu jest dokonanie wpłaty 65 zł do dnia 17 kwietnia 2023 r. z dopiskiem 10WD/O. Link do wirtualnego pokoju wysyłamy wyłącznie osobom, których wpłata została zaksięgowana na naszym koncie.
Numer konta:
ING Bank Śląski S.A.
94 1050 1214 1000 0090 7749 6066
FAKTURY – Uwaga!
Wystawiona faktura nie podlega zmianie! Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami.
W przypadku wpłat dokonywanych przez osobę prywatną automatycznie wystawiamy fakturę na nazwisko osoby wpłacającej.
W razie innej formy płatności prosimy przed dokonaniem wpłaty uzgodnić to z p. Mariolą Majzner – tel. 32 209 53 12 lub 14 wew. 118, e-mail:
W przypadku wpłat dokonywanych przez szkołę/placówkę prosimy w tytule przelewu podać kod szkolenia, NIP instytucji oraz imiona i nazwiska uczestników, za których została dokonana opłata.
Centralizacja VAT – szkoły/placówki prosimy ponadto o przesłanie danych nabywcy i odbiorcy potrzebnych do wystawienia faktury VAT na adres e-mail:
Nieuiszczenie opłaty w terminie, w przypadku dużej liczby uczestników, skutkować może brakiem możliwości uczestniczenia w szkoleniu.
O prowadzącym:
Piotr Kaja – nauczyciel muzyki i rytmiki, kompozytor, aranżer i muzyk, edukator/trener prowadzący od 1993 roku warsztaty metodyczne dla nauczycieli. Uczestnik międzynarodowych projektów edukacyjnych. Uczestnik i lektor Międzynarodowych Letnich Kursów Orffa organizowanych przez Instytut Carla Orffa w Salzburgu. Uczestnik i lektor "AMIS Music Educators’ Conference 2016" organizowanej przez The Association for Music in International Schools (Wielka Brytania).
Autor i współautor kilkudziesięciu publikacji książkowych oraz opracowań muzycznych wydanych m.in. na kasetach magnetofonowych, płytach kompaktowych i multimedialnych CDROM-ach. Ponadto autor licznych artykułów metodycznych, naukowych i popularnonaukowych, programów nauczania muzyki oraz programów wychowania przedszkolnego. Projektant gier edukacyjnych. Prace autora wydawane były m.in. przez takie wydawnictwa jak: Wydawnictwo ALEX, Prószyński i S-ka, Wychowanie Muzyczne w Szkole, Rożak, MAC, JUKA, Eduskrypt.pl, P21, Nowa Era, Froebel.pl, Librus, Bliżej Przedszkola, PWN Wydawnictwo Szkolne.
Członek zespołu nominowanego do WORLD SUMMIT AWARD 2007 za najlepszy projekt e-learningowy w Polsce. Współtwórca Ogólnopolskiego Programu "Twórczy Nauczyciel - Twórcza Edukacja" oraz projektu edukacyjnego P21 – Twórcze Przedszkole XXI wieku.
Współautor Podstawy programowej w zakresie edukacji muzycznej (2008 r.). Członek Zespołu Autorskiego Pakietów Edukacyjnych opracowującego oprogramowanie podłóg interaktywnych oraz ekspert dydaktyczny DIDACTIX IT. Członek Rady Programowej "Trampolina" i ekspert PWN w zakresie edukacji muzycznej w przedszkolu (2018-2022). Nauczyciel muzyki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piątnicy oraz nauczyciel doradca metodyczny w zakresie muzyki na poziomie szkół podstawowych (CEN Łomża).