Moje Bezpieczne dziecko - tożsamość płciowa dzieci i młodzieży
- problemy z tożsamością płciową dzieci i młodzieży,
- wsparcie dziecka i jego rodziny,
- jak prowadzić rozmowy na trudne tematy.
Warunki uczestnictwa
O udziale w konferencji / seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o przesłanie zgłoszenia online.
Logowanie się na szkolenie online na platformie Clickmeeting
Na adres e-mail podany w karcie zgłoszenia zostanie wysłany link do logowania na szkolenie (najpóźniej w dniu szkolenia), proszę o sprawdzenia wpisanego adresu, na nieprawidłowo podany adres nie dotrze link na szkolenie!
Prosimy o dołączenie do szkolenia najpóźniej na 5 minut przed planowanym spotkaniem.
W przypadku wylogowania przez system, prosimy o ponowienie próby.
Obecność na szkoleniu jest potwierdzana na podstawie czasu, jaki spędzają Państwo jako zalogowani na szkoleniu, warunkiem zaliczenia obecności jest zarejestrowanie obecności przez co najmniej 90% czasu trwania szkolenia.
Po spełnieniu warunku obecności i ewentualnych, dodatkowych warunków określonych przez Prowadzącego, zarejestrowaniu wpłaty, jeżeli jest przewidziana, zostaje wystawione elektroniczne zaświadczenie o udziale i wysłane do 2 dni roboczych na adres e-mail, którym posługiwali się Państwo podając go w karcie zgłoszenia i logując na szkolenie.
O prowadzącym:
dr n. hum. Agnieszka Walendzik-Ostrowska – pedagożka, absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze (obecnie Uniwersytet Zielonogórski), Podyplomowych Studiów Wychowania Seksualnego na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowych Studiów ",Seksuologia Kliniczna. Opiniowanie, Edukacja, Terapia", na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doktorat poświęcony zachowaniom seksualnym w kontekście używania substancji psychoaktywnych obroniła na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuje we Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach i w punkcie anonimowych badań w kierunku HIV w Krakowie. Edukatorka seksualna. Członkini Zespołu Pedagogiki Młodzieży przy Komitecie Nauk Pedagogicznych PAN, przewodniczącą komisji ds. edukacji seksualnej przy Polskim Towarzystwie Seksuologicznym.
Współautorka badań w ramach projektów:
- Gender w podręcznikach (2013-2015) – projekt realizowany przy Interdyscyplinarnym Centrum Badań Płci Kulturowej i Tożsamości Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu,
- Chemsex Polska (2018-2019) – projekt zrealizowany w Narodowym Instytucie Zdrowia – Państwowym Zakładzie Higieny w ramach Narodowego Programu Zdrowia, finansowane ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych, będących w dyspozycji Ministra Zdrowia.
W 2003 roku otrzymała nagrodę ",Czerwonej Kokardki",, przyznawaną osobom, które w szczególny sposób przyczyniły się do poprawy jakości życia osób żyjących z HIV, chorych na AIDS, bądź też wniosły istotny wkład w działania profilaktyczne w dziedzinie HIV i AIDS w Polsce.