Budowanie stref wsparcia dla dziecka/nastolatka w kryzysie
- rówieśnicza interwencja kryzysowa,
- siła rodzica-sposoby wzmacniania kompetencji rodzicielskich.
- zwiększenie wiedzy na temat kryzysu, myśli, planów i zamachów samobójczych,
- poszerzenie wiedzy na temat paradygmatu medycznego i psychologicznego w suicydologii, pomocy rówieśniczej w kryzysie – jak uczyć rówieśniczej interwencji kryzysowej?
- rola rodziny, nauczycieli, systemu wsparcia.
Warunki uczestnictwa
O udziale w konferencji / seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o przesłanie zgłoszenia online.
Logowanie się na szkolenie online na platformie Clickmeeting
Na adres e-mail podany w karcie zgłoszenia zostanie wysłany link do logowania na szkolenie (najpóźniej w dniu szkolenia), proszę o sprawdzenia wpisanego adresu, na nieprawidłowo podany adres nie dotrze link na szkolenie!
Prosimy o dołączenie do szkolenia najpóźniej na 5 minut przed planowanym spotkaniem.
W przypadku wylogowania przez system, prosimy o ponowienie próby.
Obecność na szkoleniu jest potwierdzana na podstawie czasu, jaki spędzają Państwo jako zalogowani na szkoleniu, warunkiem zaliczenia obecności jest zarejestrowanie obecności przez co najmniej 90% czasu trwania szkolenia.
Po spełnieniu warunku obecności i ewentualnych, dodatkowych warunków określonych przez Prowadzącego, zarejestrowaniu wpłaty, jeżeli jest przewidziana, zostaje wystawione elektroniczne zaświadczenie o udziale i wysłane do 2 dni roboczych na adres e-mail, którym posługiwali się Państwo podając go w karcie zgłoszenia i logując na szkolenie.
O prowadzącym:
Tomasz Bilicki – psychoterapeuta, certyfikowany interwent kryzysowy (University of Maryland), absolwent programu szkoleniowego ICISF w modelu indywidualnej i grupowej interwencji kryzysowej CISM, zalecanego przez ONZ. Szkolił się także na Uniwersytecie w Nowym Jorku, Utrechcie i Harvarda. Ukończył psychologię motywacji na Uniwersytecie SWPS oraz kilkaset godzin szkoleń w zakresie wsparcia i terapii (m.in. w Instytucie Psychologii Zdrowia, Polskim Instytucie Ericksonowskim, Dolnośląskim Centrum Psychoterapii, Ośrodku Psychoterapii "Mały książę" w Krakowie). Prowadzi konsultacje, terapię, interwencję kryzysową i treningi umiejętności społecznych dla nastolatków.
Danuta Wieczorkiewicz – psycholog, absolwentka wydziału psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, 4-letniego kursu psychoterapii indywidualnej i grupowej w nurcie psychodynamicznym a także studiów podyplomowych z Seksuologii Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje terapeutycznie z młodzieżą najczęściej w obszarze profilaktyki samobójstw, autoagresji, depresji i zaburzeń odżywiania się. Prezes i założyciel Fundacji Zobacz... JESTEM.