Nie ogarniam tego - uczeń z trudnościami w procesie nauczania tradycyjnego/zdalnego/hybrydowego
- poszerzenie wiedzy z zakresu tworzenia bezpiecznego klimatu w klasie, jako podstawy efektywnego porozumiewania się,
- zidentyfikowanie, co sprawia, że uczeń zakłóca proces dydaktyczny w sytuacji zdalnego nauczania,
- poznanie strategii postępowania z trudnymi zachowaniami uczniów / klasy,
- zmiana wzorców złego zachowania.
Rekrutacja zakończona.
Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest:
- zarejestrowanie się na szkolenie za pomocą formularza dostępnego na stronie szkolenia,
- dokonanie płatności w terminie do 18 lutego 2021 (termin ten dotyczy zaksięgowania wpłaty na koncie ROM-E Metis!!!).
Przy zgłoszeniu na szkolenie należy pamiętać o poprawnym podaniu adresu e-mail i numeru telefonu – na podany adres/numer telefonu wyślemy Państwu w dniu szkolenia link.
W przypadku planowanej nieobecności należy niezwłocznie powiadomić nas o rezygnacji. Zwrot dokonanej wpłaty jest możliwy w przypadku zgłoszenia rezygnacji maksymalnie 2 dni robocze przed szkoleniem.
W przypadku dokonywania wpłaty za innych uczestników, należy nazwiska wszystkich osób wskazać wraz z kodem szkolenia w tytule przelewu.
Warunki uczestnictwa
O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o przesłanie zgłoszenia online.
O prowadzącym:
Magdalena Wieczorek
Polonistka – filologia polska – UŚ, Psychokorekcja zaburzeń zachowania dzieci i młodzieży; Resocjalizacja UŚ, Coaching - efektywne wsparcie nowoczesnego zarządzania w oświacie w Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania im. Gen J. Ziętka w Katowicach (studia podyplomowe), organizacja i zarządzanie oświatą (kurs kwalifikacyjny). Nauczyciel dyplomowany, wieloletni pedagog szkolny.
Aktywnie współpracuje ze środowiskiem lokalnym, na rzecz wychowania i profilaktyki – z doradcami metodycznymi, pedagogami i psychologami szkolnymi uczniów zagrożonych wykluczeniem społecznym. Jest trenerem Programu Golden Five (Złota Piątka) i autorką projektu FALOCHRON na rzecz młodzieży województwa śląskiego. Profilaktyka zachowań ryzykownych młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w województwie śląskim.
Współpracuje z nauczycielami w zakresie wspierania w rozwiązywaniu problemów wychowawczych, wspomaga szkoły w rozwoju, prowadzi sieci współpracy i doskonalenia nauczycieli. Szkolenia w obszarach: trudne zachowania ucznia, budowanie strategii wychowawczych i korygujących, metoda dramy, dyscyplina, wagary, współpraca z rodzicami, zagrożenia cywilizacyjne.