Jak wspierać nastolatka w dobie pandemii
- normy rozwojowe okresu adolescencji,
- specyfika funkcjonowania nastolatków w sytuacji kryzysu pandemii,
- jakość i znaczenie więzi nastolatków z dorosłymi.
Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest:
- zarejestrowanie się na szkolenie za pomocą formularza dostępnego na stronie szkolenia,
- dokonanie płatności w terminie do 4 lutego 2021 (termin ten dotyczy zaksięgowania wpłaty na koncie ROM-E Metis!!!).
Przy zgłoszeniu na szkolenie należy pamiętać o poprawnym podaniu adresu e-mail i numeru telefonu – na podany adres/numer telefonu wyślemy Państwu w dniu szkolenia link.
W przypadku planowanej nieobecności należy niezwłocznie powiadomić nas o rezygnacji. Zwrot dokonanej wpłaty jest możliwy w przypadku zgłoszenia rezygnacji maksymalnie 2 dni robocze przed szkoleniem.
W przypadku dokonywania wpłaty za innych uczestników, należy nazwiska wszystkich osób wskazać wraz z kodem szkolenia w tytule przelewu.
Warunki uczestnictwa
O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o przesłanie zgłoszenia online.
O prowadzącym:
Katarzyna Jaworska
Psycholog – UŚ. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu psychodietetyki w WSB w Chorzowie oraz menadżerskich studiów podyplomowych na Uniwersytecie Śląskim. Posiada doświadczenie w pracy zawodowej na Oddziale Nerwic Szpitala Miejskiego w Katowicach-Szopienicach, a także jako psycholog przedszkolny. Nauczyciel dyplomowany. Przez długi okres czasu prowadziła gabinet psychologiczny. Absolwentka szkoleń z zakresu pomocy psychologicznej i psychoterapii oraz pomocy w sytuacji kryzysu, prowadzonych przez specjalistów z ośrodków terapeutycznych w kraju, takich jak: Instytut Terapii Gestalt z Krakowa, Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Krakowie, Instytut Ericksonowski z Łodzi, Laboratorium Psychoedukacji z Warszawy i specjalistów z zagranicy.
Zajmuje się psychoterapią, psychoprofilaktyką i psychoedukacją, trenowaniem umiejętności psychologicznych w pracy wychowawczej głównie z adolescentami, zagrożeniami związanymi z dojrzewaniem (autoagresja, przemoc rówieśnicza).