Przygotowanie przedszkola do ubiegania się o Krajowy Certyfikat Przedszkole Promujące Zdrowie - edycja II
- przygotowanie szkoły do przeprowadzenia autoewaluacji działań w przedszkolu promującym zdrowie,
- wsparcie szkoły w przygotowaniu wniosku o Krajowy Certyfikat Przedszkole Promujące Zdrowie.
- Procedura ubiegania się o Krajowy Certyfikat Przedszkole Promujące Zdrowie. Standardy, narzędzia do autoewaluacji, arkusze zbiorcze i raporty.
- Przygotowanie wniosku o Krajowy Certyfikat Przedszkole Promujące Zdrowie. Przygotowanie publicznej prezentacji wyników autoewaluacji.
- Omówienie wstępnych wyników autoewaluacji, wybór problemów priorytetowych.
- Konsultacje indywidualne wniosku o Krajowy Certyfikat PPZ.
- Publiczna prezentacja wyników autoewaluacji – odbywa się na terenie placówki z udziałem zaproszonych gości – termin do ustalenia z wojewódzkim koordynatorem.
Rekrutacja zakończona.
Spotkanie nr 3: Omówienie wstępnych wyników autoewaluacji, wybór problemów priorytetowych – w razie konieczności robocze spotkanie z radą pedagogiczną oraz pracownikami niepedagogicznymi – odbywa się na terenie szkoły/placówki – termin do ustalenia z prowadzącym szkolenie.
Spotkanie nr 4: Konsultacje indywidualne wniosku o Krajowy Certyfikat PPZ – do indywidualnego ustalenia z prowadzącym szkolenie.
Spotkanie nr 5: Publiczna prezentacja wyników autoewaluacji – odbywa się na terenie placówki z udziałem zaproszonych gości – termin do ustalenia z prowadzącym szkolenie.
Warunki uczestnictwa
O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o przesłanie zgłoszenia online.
Logowanie się na szkolenie online na platformie Clickmeeting
Na adres e-mail podany w karcie zgłoszenia zostanie wysłany link do logowania na szkolenie (najpóźniej w dniu szkolenia), proszę o sprawdzenia wpisanego adresu, na nieprawidłowo podany adres nie dotrze link na szkolenie!
Prosimy o dołączenie do szkolenia najpóźniej na 5 minut przed planowanym spotkaniem.
W przypadku wylogowania przez system, prosimy o ponowienie próby.
Obecność na szkoleniu jest potwierdzana na podstawie czasu, jaki spędzają Państwo jako zalogowani na szkoleniu, warunkiem zaliczenia obecności jest zarejestrowanie obecności przez co najmniej 90% czasu trwania szkolenia.
Po spełnieniu warunku obecności i ewentualnych, dodatkowych warunków określonych przez Prowadzącego, zarejestrowaniu wpłaty, jeżeli jest przewidziana, zostaje wystawione elektroniczne zaświadczenie o udziale i wysłane do 2 dni roboczych na adres e-mail, którym posługiwali się Państwo podając go w karcie zgłoszenia i logując na szkolenie.
O prowadzącym:
Tomasz Wojtasik
Psychologia – UŚ, Coaching – efektywne wsparcie nowoczesnego zarządzania w oświacie w Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania im. Gen J. Ziętka w Katowicach (studia podyplomowe), organizacja i zarządzanie oświatą (kurs kwalifikacyjny). Nauczyciel dyplomowany.
Koordynator projektu Szkoły Promujące Zdrowie w województwie śląskim, trener Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, trener programu Projekt Bohaterskiej Wyobraźni, Certyfikowany Edukator Krajowego Centrum ds. AIDS w Warszawie, absolwent szkoły trenerów dla Nauczycieli woj. Śląskiego fundacji IBRAS.
Szkolenia dla dyrektorów i nauczycieli z tematów: praca zawodowa, a wypalenie zawodowe, stres w życiu codziennym i zawodowym, organizacja i coaching, budowanie sieci szkół wsparcia, edukacja zdrowotna.
Zobacz także:
- Gry i zabawy matematyczne na I etapie edukacji - 137W/O/4
- Gry i zabawy przeciwko agresji w przedszkolu i szkole - 109W/O/4
- Kształcenie specjalne – inkluzja w praktyce - 34D/O
- Nietypowajka 3 - Międzynarodowy Dzień Mistrza Gry - 174W/III
- Nietypowajka 4 - Dzień Niewidzialnej Pracy - 174W/IV
- Poznaj dziewczynę z autyzmem – rożne perspektywy - 21D/O
- Programowanie w edukacji wczesnoszkolnej - 59W/O/1
- Przygotowanie szkoły do ubiegania się o Krajowy Certyfikat Szkoła Promującą Zdrowie – edycja II - 12D/2/2
- Rysowanki, malowanki, ulepianki – czyli jak małym dzieciom mówić o sztuce - 111W/2
- Szkoła Porozumienia - 10D
- Trudne zachowania nastolatka – przyczyny i praktyczne sposoby deeskalacji - 162W/O
- Wychowanie do wartości, kształtowanie postaw i respektowanie norm społecznych - 158W/O/3